O nas

 

Jesteśmy kreatywnym zespołem posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w branży audiowizualnej.

 

Praca jest naszą pasją, którą chcemy dzielić z klientami. Nie boimy się wyzwań i do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

 

Oferujemy konsultacje na etapie kreacji,  przetargów oraz przygotowania projektów graficznych.  Doradzimy jakie rozwiązanie będzie optymalne do oczekiwanego efektu.

 

Mamy zdolną, sympatyczną

i punktualną ekipę techniczną. 

Umiemy pracować pod presją czasu, naszą mocną stroną jest sprawna logistyka. Odbieramy telefony, odpisujemy na maile, jesteśmy dyspozycyjni na każdym etapie realizacji zlecenia.

 

Nie lubimy mówić „nie da się”, wolimy przedstawić alternatywne rozwiązania.

 

Dla nas każdy event jest wyjątkowy, bo nasze firmowe motto:

„Jesteś tak dobry, jak Twoja ostatnia realizacja”,

sprawia, ze każdego dnia dążymy do perfekcji.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!

 

Czy w związku z tym można powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami, którym można powierzyć realizację swojego wydarzenia ?

copyright © 2019 by Queen Media, all rights reserved.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Firma że firma Queen Media Joanna Chojnacka-Redo otrzymała wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Informujemy że firma Queen Media Joanna Chojnacka-Redo uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”,udzieloną przez PFR SA.